Ace Cover Band – JAM SESSION


Ace Cover Band – JAM SESSION
Kiedy:
27 styczeń 2023@20:00
2023-01-27T20:00:00+01:00
2023-01-27T20:15:00+01:00
Gdzie:
Alive
Kolejowa 12
53-508 Wrocław
Polska
Kontakt:
ACE COVER BAND 
⏰Start 20:00
💰WSTĘP – FREE
***
Zespół ACE COVER BAND to Polska formacja z Wrocławia, założona kilka lat temu przez legendarnego już Wrocławskiego muzyka Waldemara “ACE” Mleczko . Ten bardzo znany i uznany w środowisku artystycznym Polski muzyk, grał w wielu zespołach z czołówki list przebojów min. ŁZY, BIG CYC, BANDA I WANDA .
Znany jest także ze swojej pracy pedagogicznej na różnego rodzaju warsztatach dla młodych adeptów gitary i wokalu. Wszystko to doceniły firmy dystrybucyjne znanych ogólnie na świecie gitar IBANEZ oraz wzmacniaczy HUGHES & KETTNER – podpisując z Ace bezterminowe kontrakty endorserskie.
Po wielu latach koncertowania w kraju i za granicą postanowił założyć zespół grający covery wielkich światowych hitów, zarówno zespołów które przeszły już do historii rocka, jak i tych które są aktualnie na szczycie światowych list przebojów. Powstał więc program złożony z utworów znanych najstarszym miłośnikom gatunku jak : The Rolling Stones, T.Rex, Hendrix, AC/DC, przez trochę młodsze: U2, Red hot Chili Peppers, Krawitz. po najnowsze : Maroon 5, Kings Of Leon.
Trzeba podkreślić, że koncerty w wykonaniu Ace Cover Band, to zawsze bardzo dynamiczny, żywiołowy show i 100% gwarancja wykonania na najwyższym światowym poziomie, a przyczyniają się do tego zawodowi muzycy z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i muzycznym.

+ There are no comments

Add yours