The Sunlit Earth


Kiedy:
4 Kwiecień 2019@20:00 – 23:30
2019-04-04T20:00:00+02:00
2019-04-04T23:30:00+02:00
Gdzie:
Kolejowa 12
Wrocław
Polska
Koszty:
15 zł

 

The Sunlit Earth to drapieżne, nowojorskie brzmienie przywołujące skojarzenia z wczesnym The Strokes, połączone z melodyjnością i energią charakterystyczną dla niezależnej sceny brytyjskiej.
 
Pierwszy rok aktywności zespołu w Trójmieście przyniósł zespołowi dużo rozgłosu. Debiutancki koncert odbył się w ramach konkursu Muzyczne Ugięcie, na którym zespół otrzymał nagrodę dziennikarzy i został zaproszony na finalny koncert kolejnej edycji konkursu.
 
Zespół zajął pierwsze miejsce na przeglądzie Metropolia Jest Okey, a także otrzymał zaproszenie na występ na imprezie showcasowej wytwórni Nasiono Records po czym ustalono, iż pierwsze nagrania zostaną wydane właśnie przez tą wytwórnię.
 
Premiera pierwszego albumu pt. „Between The Lines”. wydanego przez Nasiono Records była połączona z koncertem i miała miejsce 23 lutego 2014r. podczas audycji na żywo w Radio Gdańsk.
 
Utwory z płyty gościły w audycjach m.in. Polskiego Radia Trójka.
 
W 2013 roku zespół wystąpił na finałowym koncercie festiwalu Męskie Granie organizowanym przez Polskie Radio Trójka, gdzie zagrał przed kilkunastotysięczną publicznością.
 
W 2014 roku zespół został zaproszony do zagrania koncertu na żywo w studio im. Agnieszki Osieckiej w Polskim Radio Trójka, at także na festiwalach Soundrive w gdańskim B90 i polenmARkT w niemieckim Griefswaldzie (gdzie wystąpił ponownie w 2017 roku).
 
Dodatkowo zespół supportował zespoły The Neighbourhood i The Raveonettes
 
Kolejne kilka lat działalności zespołu to głównie koncerty w Polsce jak i Niemczech m.in.zaproszenie na Transit Festival (Niemcy).
 
******************************************************************************
 
muzyka: https://soundcloud.com/thesunlitearth
 
facebook: https://www.facebook.com/thesunlitearth/
 
******************************************************************************
 
Bramka 19:00
Start 20:00
 
******************************************************************************
 
BILETY 15 zł (dostępne w klubie oraz w dniu koncertu)

+ There are no comments

Add yours