The Howling Eye / Clockwork Totem


Kiedy:
9 Czerwiec 2019@20:00 – 23:00
2019-06-09T20:00:00+02:00
2019-06-09T23:00:00+02:00
Gdzie:
Kolejowa 12
Wrocław
Polska
Koszty:
20 zł

Obraz może zawierać: rysunek

Slower Silesia #1 to pierwsza odsłona psychodelicznego, space rockowego łomotu w samym środku wrocławskiego wiaduktu kolejowego. Gorzki jak piwo ze słoika, stonerowy smak tej imprezy wzbogaci woń progresywnych eksperymentów. Całą sałatkę zasypią riffy ciężkie jak sto czortów, ale w tym kosmosie, brak grawitacji sprawi, że pobujacie się do nich bez problemu w rytm około p-funkowego czadu.

9 czerwca kiedy słońce zacznie zachodzić, pójdźmy wszyscy za głosem rozsądku i posłuchajmy jak nisko mogą dudnić dźwięki na Dolnym Śląsku. Interesujący jest w tym wszystkim fakt, że będziecie mogli przy okazji wejść do świata Makro i Mikro za pomocą szczególnie mistrzowskich wizualizacji podczas koncertu. Bo niezawodnie pojawi się tam słynna Pani VJ Natalia Chosińska z Opola!

Clockwork Totem:
Wrocławskie power trio tworzące eksperymentalnego, psychodelic rocka. Lubią zmienność i kombinowanie – czerpią ze stoneru, metalu i wielu pomiędzy. Niedawno wydali swój pierwszy album zatytułowany: Scooping The Light.
Dla Fanów: Tool, Elder, Alice In Chains.

The Howling Eye:
The Howling Eye to psychodeliczno-rockowa grupa łącząca pustynną energię z funkowymi rytmami i kosmicznymi improwizacjami. Zainspirowany przez ciężkie riffy Sleep, wokale All Them Witches i przeszywające brzmienie gitary Jimiego Hendrixa zespół eksperymentuje ze psychodelicznym rockiem, łącząc w nim elementy p-funku i rocka progresywnego.

Formacja powstała w 2016, kiedy to trójka przyjaciół, Hubert “Cebula” Lewandowski (perkusja, wokal), Miłosz Wojciechowski (bas) i Jan Chojnowski (gitara) postanowiła powołać do życia lokalną scenę stoner rockową. Po wydaniu pierwszej EPki zatytułowanej “Dying Sun” zespół poszybował w stronę żywszego i bardziej psychodelicznego brzmienia. Zmiana ta prędko zaowocowała kolejnym wydawnictwem, albumem “Sonorous”, oraz poszerzeniem składu o nowego członka, Jonathana Garcia Valero (wokal, perkusjonalia, gwizdanie).

Po dwóch latach The Howling Eye ma na swoim koncie liczne koncerty, między innymi z legendą space rocka Yuri Gagarin, klasykiem polskiego heavy metalu Proletaryatem oraz Berlińskim psychodelicznym triem WEDGE. Obecnie zespół jest w trakcie trasy koncertowej, występując w Polsce po raz ostatni przed przeprowadzką do Wielkiej Brytanii w celu poszerzania horyzontów muzycznych oraz rozwijania swojej muzycznej kariery.

——————-
Miejsce: Alive (ul. Kolejowa 12, Wrocław)
Kiedy: 09.06.2019
Bramki:19:00
START: 20:00

20:00 – Clockwork Totem
21:00 – The Howling Eye

TAX: 20 PLN

+ There are no comments

Add yours