STRAIN / PETROL SMELL


Kiedy:
6 Kwiecień 2019@20:00 – 23:45
2019-04-06T20:00:00+02:00
2019-04-06T23:45:00+02:00
Gdzie:
Kolejowa 12
Wrocław
Polska
Koszty:
20 zł

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

 

Wracamy do was wiosną i niesiemy ze sobą parę świeżych i pachnących kawałeczków z nadchodzącej trzeciej płyty! Nie możemy się doczekać aż zobaczymy Wasze twarze oświetlone kwietniowym słońcem, przybywajcie tłumnie.

STRAIN ma za sobą 300 koncertów w Polsce oraz w Niemczech, wygrane przeglądy i festiwale, finałowy koncert Must Be The Music Polska 11. Dwa świetnie przyjęte przez krytykę albumy: „Strain” oraz „Blooming”.
Zespół grał wielokrotnie wspólnie z formacjami TSA, Acid Drinkers, Luxtorpeda, Lady Pank, Hunter, IRA, jak również dzielił sceny z takimi międzynarodowymi markami jak Saxon, Black Label Society czy Blues Pills.
Na płytach zespołu jako goście pojawili się: Marek Piekarczyk, Krzysztof Zalewski, Janusz Niekrasz (ex. TSA) oraz Wojciech Moryto (ex. Acid Drinkers).
Siłą zespołu są energetyczne, żywiołowe koncerty.
Magazyn Gitarzysta namawia: ”Gdyby STRAIN grali w Waszym mieście, to na Waszym miejscu koniecznie bym się wybrał, a przy okazji kupił oba krążki”.
https://www.facebook.com/strainbandpl
https://open.spotify.com/album/5JVGPkTCL5ml3po5mcFXuP?
https://www.youtube.com/user/strainbandofficial/videos?view_as=subscriber&fbclid=IwAR3YFbjpqbpqKOfjcnZ-GLrsfU3dnqB6rjA0KOyYk0D9nhbYRDjayhjn0h8

Jako goście zagrają z nami Petrol Smell
To wrocławski zespół, poruszający się w estetyce hard & heavy. Inspiracje czerpią z szerokiego spektrum wykonawców muzyki gitarowej z różnych okresów.
“Ich twórczość oscylująca gdzieś pomiędzy klasycznym hard rockiem, klasycznym heavy metalem, ale także funk metalem […], przepełniona jest znaczną dozą energii, naznaczona już całkiem sprawnym opanowaniem instrumentów, jednak przede wszystkim oparta na naprawdę interesujących pomysłach.” (Metal Hammer, Nr 281)
W ciągu kilku lat funkcjonowania i pracy nad stylem zespołu zagraliśmy wiele koncertów ( m.in. wspólnie z CETI), zarejestrowaliśmy i wydaliśmy EPkę w 2014 roku. Po krótkiej przerwie w aktywności powróciliśmy na sceny i z zamiarem zarejestrowania świeżych nagrań.
https://www.facebook.com/petrolsmellpl

Wejście 19.00.
Start 20.00.
Bilety 20 pln

+ There are no comments

Add yours