Aether + Issel + Vermis + Charnel


Kiedy:
20 Październik 2018@20:00 – 23:45
2018-10-20T20:00:00+02:00
2018-10-20T23:45:00+02:00
Gdzie:
Kolejowa 12
Wrocław
Koszty:
20 zł

 

Sława!
Nadchodzi jesień, a więc i czas jesiennych podbojów!
Zagrają dla Was:

Aether
Powstały w 2015 roku zespół z Łodzi grający melodeath/folk. Po niecałym roku działalności wydał debiutanckie EP „Tale of Fire”. W swojej muzyce chwalimy Odyna i wyrażamy odwieczną tęsknotę za nocami polarnymi, gdzie niebo usiane jest gwiazdami, a zorza polarna oświetla kości poległych. Inspirujemy się takimi kapelami jak Ensiferum czy Wintersun. Jeśli lubicie te klimaty, zapoznajcie się z naszym materiałem! Sława!

FB: https://www.facebook.com/aethermelodeath/
YT: https://www.youtube.com/watch?v=T5tkG7duSJQ

Issel
Wrocławska kapela grająca nowe brzmienie metalu. Inspirację każdy z członków odnajduje w bardzo odmiennej lecz głównie metalowej stylistyce, co słychać w muzyce tworzonej przez Issel. Większość członków zespołu nie jest jednak nastawiona jedynie na „piekielne dźwięki”. W muzyce prezentowanej przez band można dostrzec elementy nowych, metalowych brzmień połączonych z klasycznymi, heavy metalowymi zagrywkami doprawionymi elementami melodyjnego metalu, a miejscami progresją.

FB: https://www.facebook.com/isselband/
YT: https://www.youtube.com/watch?v=gFhkQR_RUqM

Vermis
V jak VHS,
E jak energia,
R jak rozwałka,
M jak Miłość,
I jak inglisz,
S jak spanisz!
…a tak serio to wcale nie.
Przed Państwem efekt połączenia gorącej katalońskiej krwi i tłustego (dosłownie) słowiańskiego bitu – najlepszy w historii świata zespół metalowy, którego nie znasz – Vermis!

Vermis to łódzki zespół grający szeroko pojętą muzykę metalową – jest to coś pomiędzy heavy/thrash a groove metalem z (post)hardcorową naleciałością, ale nowoczesne brzmienie i (mimo wszystko) melodyjny charakter utworów nie pozwala na jednoznaczne przypisanie ich twórczości do określonego gatunku muzycznego. Ciekawe kompozycje w połączeniu z ogromną werwą na scenie dają bombę energetyczną, która rozbuja każdą publiczność.

FB: https://www.facebook.com/vermispoland/
YT: https://www.youtube.com/watch?v=t4W2J58E-Vo

Charnel
Od 2015 roku torują sobie drogę przez metalowe podziemie swoim bardziej progresywnym podejściem do death metalu. Ta Wrocławska horda naprzemiennie miesza chamówę ze slalomami po gryfie. Będzie to ich pierwszy koncert po dłuższej przerwie oraz koncertowy debiut zarówno materiału z EP, jak i nowego perkusisty.
Na chwilę obecną mają na koncie wydane w 2018 EP „Cognitive Process”.

FB: https://www.facebook.com/CharnelMetal/
YT: https://www.youtube.com/watch?v=kI7VSj50WRc

BRAMKA 19:00

START 20:00

**********************************************************

Bilety: 20 zł (na bramce w dniu koncertu)

+ There are no comments

Add yours