the Walkers


Kiedy:
31 Styczeń 2020@20:00 – 23:30
2020-01-31T20:00:00+01:00
2020-01-31T23:30:00+01:00
Gdzie:
Kolejowa 12
Wrocław
Polska
Koszty:
20 zł

Obraz może zawierać: tekst

 

Zapraszamy Was na JEDYNE takie wydarzenie!

Niedługo pojawią się tu informacje na temat gości specjalnych, których pewnie nie będzie trzeba wam przedstawiać!

OPIS ZESPOŁU
Jeden z najprężniej rozwijających się zespołów muzycznych w Polsce! Wrocławska kapela hardrockowa, która powstała na przełomie jesieni 2014 roku. Dwie gitary, wokal, perkusja i bas to skład zespołu, pięcioosobowa kapela z włączonym przesterem i rozkręconymi piecami, która gra swoje autorskie utwory. Składniki kompozycji i różnych zamiłowań muzycznych każdego z członków zespołu pokazuje, że hard rock to nie tylko ciężkie granie ale też spokojne bluesowe aranżacje.
Już na początku działalności, kapeli udało się dzielić scenę z polskimi legendami rocka między innymi: TSA, Acid Drinkers czy Turbo. Zespół wziął udział w Thanks Jimi Festiwal 2016 gdzie miał przyjemnosć grać u boku Sebastiana Riedla, Wojciecha Hoffmanna, Mietka Jureckiego, Jurka Styczyńskiego oraz Scott’a Henderson’a. 24 września 2016 r. w klubie Alive we Wrocławiu odbyła się premiera debiutanckiego albumu ROLL AWAY. Kawałek Let’s Walk, który jest zalążkiem drugiej płyty trafił na siódme miejsce TOP TURBO listy Antyradia, gdzie utrzymywał się ponad dwa tygodnie.
Dzięki wzięciu udziału w konkursie Jarocińskie Rytmy Młodych zespół jako pierwszy w historii dostał dziką kartę i zagrał na festiwalu w Jarocinie. Niedługo po tym wydarzeniu Walkersi zagrali na Eleven Bike Fest uważanym za największy festiwal motocyklowy w Polsce razem z Paradise Lost oraz Axl Rudi Pell.
W roku 2019 zespół pojechał do warszawskiej Progresji zagrać z amerykańskim formacją Halestorm a pod koniec lata zagrał cały Polski odcinek trasy koncertowej (Gdynia, Warszawa, Kraków) z zespołem Airbourne podczas trasy promującej ich najnowszą płytę.

The Walkers istnieje już pięć lat i stale koncertuje. Na 2020 rok zaplanowana jest premiera płyty „Loud!”, którą już teraz pomyślnie promuje singiel „Jestem Sam” Ten rok będzie również obfity w koncerty zagraniczne, kapela została zaproszona między innymi do zagrania koncertu w NY, USA – specjalnie dla klubu motocyklowego UB MC. Zespół napisał Hymn dla Polskiej filii Klubu.

 

***

Bramka 19:00
Start 20:00

***

BILETY: 20 zł (dostępne w klubie oraz w dniu koncertu)

+ There are no comments

Add yours