That’s Life – Pogranicza, CoprA, Overbuzz


That’s Life – Pogranicza, CoprA, Overbuzz
Kiedy:
18 maj 2023@19:30
2023-05-18T19:30:00+02:00
2023-05-18T19:45:00+02:00
Gdzie:
Alive
Kolejowa 12
53-508 Wrocław
Polska
Koszty:
25 PLN
Kontakt:
ALIVESTAGE
717815661
Zapraszamy na rockowe spotkanie we Wrocławiu!
📅 18.5.2023 (czwartek), godz. 19:30 (drzwi 18:30)
🐲 KLUB ALIVE
🏭 ul. Kolejowa 12 , 53-508 Wrocław
🎟️ Wstęp:
🎟️ I PULA: 25 zł– Bilety dostępne w klubie w dniu wydarzenia lub online pod linkiem:
https://goingapp.pl/…/that-s-life-pogranicza…/maj-2023
🎟️ II PULA (w dniu koncertu na bramce): 30 zł
zagrają:
🎸 Overbuzz – nazywamy się Overbuzz i jesteśmy z Lublina. Gramy ze sobą stosunkowo niedługo bo od 2021 roku ale mamy już doświadczenie sceniczne. Gramy muzykę z pogranicza metalu i hard rocka. Naszymi głównymi inspiracjami są zespoły takie jak Deep Purple, Iron Maiden, Black Sabbath czy Metallica.
Overbuzz tworzą:
Karol – perkusja
Kacper – wokal
Grzegorz – gitara prowadząca
Mateusz S. – gitara rytmiczna
Mateusz W. – bas, wokal wspierający
🎸 CoprA
🎸 Pogranicza – jesteśmy z Poznania i tutaj też gramy. nazwa Pogranicza nie jest przypadkowa – muzyka którą tworzymy jest swobodną próbą mieszania brzmień subtelnych z tymi ciężkimi. naszą inspiracją jest życie. nasze i Wasze.
staszek – wokal, skrzypce
bartek – gitara, chórki
maciej – kontrabas
michał – bębny
Zespół CoprA Nazwa pochodzi od zdrobnienia nazwiska współzałożyciela zespołu Krzysztofa Koperskiego (malykop). Zespół powstał tak naprawdę z połączenia dwóch zgoła różnych projektów. Po tym jak Krzysztof Koperski (gitara solowa) i Marek Walijewski (perkusja), rozstali się z poprzednim zespołem zamykając pewien okres swego życia, zwrócili się do internetu, by ten znalazł im najlepszych muzyków na świecie.
W listopadzie dołączył Maciek Niewiadomski (wokal). Szybko odnalazł się w zespole. Potem długo, długo szukaliśmy basisty. Byli różni, fajni i mniej fajni. Dopiero wrzesień 2022 r. Do CoprA dolaczyla Miro, ktory szarpie cztery struny jak malo kto. W CoprzE głównymi kompozytorami są Krzysztof , a za teksty odpowiada Maciej. Ale najważniejszą rolę spełnia tak zwana sekcja rytmiczna Marek i Miro , którzy nasze pomysły spinają w jedną całość.
Zespół mimo krótkiego stażu, dość szybko zaczął tworzyć własne utwory, choć niejednokrotnie było to okupione licznymi walkami o każdy dźwięk, riff i słowo, ponieważ każdy z nas jest innej bajki muzycznej.
Pod koniec lutego 2020 r. udało nam się zarejestrować co prawda amatorsko, nasze pierwsze cztery utwory.
Jak każdy zapewne wie pandemia pokrzyżowała wszystkim plany ale nie nam. My dalej pracowaliśmy nad materiałem choć w swoich domach, co zaowocowało kolejnymi utworami.
Pierwszy nasz debiut był w radio ProRock 06.09.2020 r. gdzie w audycji Backstage Agaty Pawłowicz zaprezentowano nasze dwa utwory. Kolejna odsłona naszej twórczości miała miejsce również w radio ProRock lecz w audycji Antidotum – Paweł Mielczarek (Pawulon). Potem przyszedł czas na Listy Polskich Przebojów, Radio Wnet gdzie 09.10.2020 r. zaprezentowany nasz utwór Train To Heaven zajął trzecie miejsce w 108 notowaniu.
Można nas znaleźć i posłuchać na YouTube i Facebook, gdzie mam nadzieje już niedługo, będzie się można dowiedzieć o naszych koncertach.
Pozdrawiamy Małykop i Zespół CoprA

+ There are no comments

Add yours