T4PE + ODERS!


Kiedy:
25 Maj 2019@20:00 – 23:30
2019-05-25T20:00:00+02:00
2019-05-25T23:30:00+02:00
Gdzie:
Kolejowa 12
Wrocław
Polska
Koszty:
Bez opłat
T4PE
 
To zespół powstały w październiku 2017 roku, w najbardziej wariackich, rockandrolowych warunkach jakich można sobie wyobrazić. Gdy w prawym dolnym rogu pewnego portalu społecznościowego spotkała się czwórka chłopaków z różnych otchłani muzyki gitarowej, coś między nimi zaiskrzyło. Potężne fale dźwięków wylewające się z sali prób
zadecydowały o ich losie.
 
Zespół tak oryginalny, jak każdy inny. Zespół o tak charakterystycznych riffach, że każdy je grał już 50 lat temu. Zespół o ogromnych pokładach ironii i samouwielbienia. Inspiracyjnie im najbliżej do rocka alternatywnego. Ta kategoryzacja nie mówi nic im samym, więc musicie przyjść na ich koncert, i doznać tego na żywo.
 
SKŁAD ZESPOŁU:
Eryk Stróżyk – wokal
Kacper Kochanowski – gitara
Kacper Neryng – gitara BASOWA
Jakub Michałek – perkusja.
FACEBOOK:
https://www.facebook.com/t4pe.band/
 
******************************************************************************
 
ODERS!
 
To młody wrocławski zespół grający gatunek muzyczny którego sami nie potrafią sprecyzować. Rzadko są trzeźwi, nie używają metronomu i nie zamierzają brać udział w konkursach typu „kto ma więcej znajomych na facebooku i zagłosuje na nasz zespół”. Chcą grać, grać, grać i jeszcze raz grać! No chyba, że są wakacje, ładne pogoda, piwko zimno i akurat mogli wziąć wolne.
 
FACEBOOK:
https://www.facebook.com/ODERSBAND/
 
******************************************************************************
 
START 20:00
 
WSTĘP FREE!
 

+ There are no comments

Add yours