Sam & Bart + Rebizandt


Kiedy:
23 Listopad 2018@20:00 – 23:45
2018-11-23T20:00:00+01:00
2018-11-23T23:45:00+01:00
Gdzie:
Kolejowa 12
Wrocław
Polska
Koszty:
20 zł

 

Dwa męskie głosy śpiewające w harmonii to rzadkość! Wraz z premierą albumu Sam & Bart ta luka na rynku muzycznym znika! Górnośląsko-dolnośląski duet można podsumować słowami „2 gitary, 2 głosy i 1000 historii”. Debiutancka płyta Sam & Bart to zestaw jedenastu wspólnie napisanych piosenek, również wspólnie zagranych i zaśpiewanych. Zapraszamy na koncert promujący wydawnictwo!

Sam & Bart są przyjaciółmi z czasów gdy obydwaj byli jeszcze nastolatkami. Na początku śpiewali na głosy piosenki ulubionych wykonawców. Z czasem, zupełnie spontanicznie, zaczęły powstawać autorskie kompozycje. Koncerty Sam & Bart budzą skojarzenia z takimi grupami, jak Everly Brothers, Simon & Garfunkel czy Kings of convieniece. Zespół miał okazję zagrać na festiwalu Spring Break, Slot Art Festival, Songwriter Łódź Festiwal, a także na Jarocinie jako finaliści Jarocińskich Rytmów Młodych. Nagrania Sam & Bart można usłyszeć w radiowej Trójce – utwory „Baseball” i „Close to me” były wyróżnione tytułem piosenki dnia.

A day (teledysk) https://www.youtube.com/watch?v=PRkPNZfah3k
Baseball (teledysk) https://www.youtube.com/watch?v=RMjnKQRD_Xc
Take a map (live) https://www.youtube.com/watch?v=-b_ZI1SfDOQ

Album można zamówić tutaj http://thinman.pl/pl/p/Sam-Bart-CD/88

Tego koncertu nie wolno przegapić!

fb.com/samandbart

Jako support Sam & Bart wystąpi Rebizandt!
Rebizandt to solowy projekt opolskiego wokalisty, songwritera Rafała Dolińskiego. Artysta wykonuje głównie piosenki autorskie. W swoich utworach stara się przekazać wrażliwość, subtelność i melodyjność, tak aby łączyła w sobie emocjonalność z prostotą środków wyrazu. Jego muzykę należałoby umiejscowić gdzieś pomiędzy folkiem a akustycznym rockiem z wyraźnymi ciągotkami do surowego, przez to niemalże alternatywnego brzmienia.

Pojawił się gościnnie jako wokalista na płytach zespołów:Pogodno,Happysad, Terrific Sunday.
Jako wykonawca aktywny koncertowo supportował uznanych wykonawców sceny alternatywnej, min. : Krzysztofa Zalewskiego, Lilly Hates Roses, Ocean, Japoto.

Tego koncertu nie wolno przegapić!

+ There are no comments

Add yours