RavdinA / Morphide / Bloodisle


Kiedy:
6 Listopad 2019@20:00 – 7 Listopad 2019@00:00
2019-11-06T20:00:00+01:00
2019-11-07T00:00:00+01:00
Gdzie:
Kolejowa 12
Wrocław
Polska
Koszty:
20 zł

 

RavdinA + Morphide + Bloodisle
Alive
ul. Kolejowa, 12

bramka 19:00
start 20:00
bilety : 20 pln (dostępne w klubie i w dniu koncertu)
___________

zagrają:
RavdinA ex. Rau.Di (RU)
Morphide (DK)
Bloodisle (PL)
___________

RAVDINA to piosenkarka, której głos jest uważany za jeden z najlepszych na rosyjskiej scenie alternatywnej. Brała udział w takich projektach jak FALLCIE, Rau.Di, Jase. RAVDINA to świeże powietrze na metalowej scenie. Wszystkie projekty, w których brała udział, osiągnęły sukces i zebrały wiele pozytywnych odpowiedzi. Jej głos zawsze pozostanie w twoim sercu, gdy tylko usłyszysz jej piosenki.

https://www.youtube.com/channel/UC_NZEf_z4DlhguKE6XIfSfg
https://www.facebook.com/raudi.music/

Morphide to kobiecy zespół alternatywnego metalu / progresywnego metalu, obecnie z siedzibą w Kopenhadze w Danii. Zaczęło się jako projekt okładkowy na YouTube, zyskując ponad 500 000 odsłonięć na wszystkich platformach. W czerwcu 2019 roku Morphide wydaje swój debiutancki singiel „Mayhem” we wszystkich serwisach streamingowych. Morphide składa się z dwóch głównych kompozytorów i czerpie inspirację z takich zespołów, jak Tesseract, Karnivool, Tool i Northlane.

https://www.youtube.com/morphide
https://www.facebook.com/morphide

Bloodisle
Jedna z wielu wysp w północnej Polsce, najbardziej wysunięta na zachód jak i północ, właśnie tam z odmętów kapryśnego bałtyku oraz popiołu spalonych serc po rozpadzie ukachanego składu, czwórka nieustraszonych pogromców żywiołów ponownie złączyła siły. Na podwalinach zespołu K.Z.K w 2017 roku powstaje Bloodisle, po odejściu wokalisty, Cyca, stanowisko mikrofonu obejmuje mistrz melodyjnych rifów, gitarzysta Łukasz i okazuje się strzałem w trzy szóstki. Zespół w marcu, roku 2019 wchodzi do studia by zarejestrować swoje pierwsze, choć krótkie wydawnictwo, które jeszcze nie ujrzało światła dziennego. Prezentujemy wam szaleństwo oddane za równo nam, wam jak i scenie corowej, niech spazmy ogarną wasze uszy a myśli szaleńcze pienią się wysokimi falami obłędu.
Obecnie zespół podbija świat w składzie:
https://www.facebook.com/bloodisle/
https://www.youtube.com/watch?v=EpZ4JOrhiZw

Zapraszamy !!!
——
Organizator:
Metallurg Concert booking & promotion

+ There are no comments

Add yours