KONCERT ODWOŁANY // Ranny Łoś / No Idea / Fixters


Kiedy:
14 Marzec 2020@20:00 – 23:30
2020-03-14T20:00:00+01:00
2020-03-14T23:30:00+01:00
Gdzie:
Kolejowa 12
Wrocław
Polska
Koszty:
10 zł

Brak dostępnego opisu zdjęcia.Ranny Łoś / No Idea / Fixters
14.03.2020 (sobota)
Bramka 19:00
Start 20:00

BILETY: 10 zł (dostępne w dniu koncertu)

***

No Idea
Wszystko zaczęło się w 2016 roku. Pod strzechą malowniczej wsi Kliszów powstawały dźwięki, z których wkrótce mieliśmy czerpać radość. Nie było pomysłu na nazwę, wiedzieliśmy jednak co chcemy robić z całą resztą; tworzyć i koncertować bez parcia na złoto czy platynę. Bez kupowania polubień, albo – co gorsza – przekonywania, że nasza muzyka jest najlepsza na świecie. Możemy tylko zapewnić, że jest o czymś. I tyle!
strona internetowa: https://noideaband.pl/

FB:
https://www.facebook.com/NoIdeapl/

YT:
https://www.youtube.com/watch?v=6rHXlm4_g8M

***

Ranny Łoś
Ranny Łoś to grupa Rockowa pochodząca z Ząbkowic Śląskich i Wrocławia wykonująca różnorodną muzykę w granicach szeroko pojętego rocka. Początkowo byliśmy członkami różnych składów, a wykonywana przez poszczególne zespoły muzyka zasadniczo się różniła. Od metalu po Blues-Rocka, od Stoner rocka do klasycznego Rock’n’rolla. Początkowo zespół był duetem perkusja + gitara, lecz szybko koniecznym okazało się zwerbowanie drugiego członka do sekcji rytmicznej. Muzyka Rannego Łosia to Rock i tak jak nie da się do końca sprecyzować, czym jest tak do końca Rock, gdyż jest on ogromnym różnorodnym obrazem, tak samo nie da się do końca opisać metką z nazwą gatunku tego co gramy. Gramy do tekstów polskich w formie power trio, prosto ale z klasą.

FB:
https://www.facebook.com/Rannylos/

YT:
https://www.youtube.com/watch?v=FNwxi6ON2GY

***

Fixters – trochę funku, house, dance i szczypta rocka, z tych warzyw powstaje pyszna zupa Fixtersów. Akustyczne brzmienie perkusji doprawione elektronicznymi samplami, funkowa gitara momentami wzbogacona bukietem pikantnego przesteru, pulsujący bas dopełniający sekcję rytmiczną swoją pełnią brzmienia, wyrazisty męski wokal i na to wszystko soczysta zasmażka z elektroniki i syntezatorów. Świetny smak który porywa do tańca i daje energie na cały dzień. Srebrnogórscy kucharze dodają saszetkę Fixa pozytywnej energii i proces gotowania to czysta przyjemność.

+ There are no comments

Add yours