Paula Pływaczyk / live acoustic na ogródku!


Kiedy:
29 Sierpień 2020@19:00 – 22:00
2020-08-29T19:00:00+02:00
2020-08-29T22:00:00+02:00
Gdzie:
Kolejowa 12
Wrocław
Polska
Koszty:
Bez opłat

Obraz może zawierać: 1 osoba, siedzi, gitara i w budynku

Paula Pływaczyk
29.08.2020 (sobota)
Start 19:00

WSTĘP FREE!

***

Paula Pływaczyk
Czyli imię i nazwisko jako solowy projekt charyzmatycznej wokalistki z akustyczną gitarą. Swój pierwszy instrument pożyczała na zmianę z siostrami od kuzynki, tylko ona jednak pozostała wierna gitarze i rozwinęła swoją pasję zamieniając ją w zawód i szereg sukcesów.
Kompozytorka i autorka tekstów głównie w języku angielskim. Ponadto twórczyni i pomysłodawczyni grupy wokalnej „AUTOKOREKTA”, która wykonuje zarówno jej autorskie kompozycje, jak i innowacyjne aranżacje znanych coverów. Z jej pomocą swój talent rozwija wielu młodych ambitnych uczniów, z których to osiągnięć jako nauczyciel czerpie ogromną satysfakcję.
Obok wielu nagród i wyróżnień, Paula może pochwalić się koncertem w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. W 2014 roku jako duet Shoe laces, wraz z Michałem Szpajda, wydała debiutancki album „Time To Grow Up”, na którym znajduje się 11 autorskich kompozycji. Płyta dotarła nawet do zagranicznego radia w Manchesterze, gdzie była odtwarzana w dwóch audycjach muzycznych Paula Smitha „Through the curtain”.
Podczas późniejszej współpracy muzycznej z Mariuszem Łęckim powstały dwa klipy „home-made ” do utworów „Flower” oraz „Ice land” w nowych aranżacjach, które widnieją na kanałach społecznościowych.
Obecnie artystka na scenie gości sama, jako jednoosobowy zespół i czaruje ciepłym klimatem akustycznych ballad i nie tylko…
Dźwiękom gitary towarzyszą również instrumenty perkusyjne co daje niezłego kopa, w brzmieniu rocka, bluesa, folku i popu, utworom które wciągają w świat muzyczny niebieskookiej blondynki:)

strona na FB: https://www.facebook.com/plywaczykpaula/

link do koncertu on line (świeży materiał):
https://www.youtube.com/watch?v=jM1yYpuQX4k

Utwory:
https://youtu.be/t7H233T881k
https://youtu.be/sAsZqfn3FjQ

Płyta:
https://shoelaces.bandcamp.com/releases

Podczas koncertów wykonuje swoje autorskie kompozycje oraz covery w nietypowych aranżacjach:)

+ There are no comments

Add yours