Kyning x Juke Cove x Męty


Kyning x Juke Cove x Męty
Kiedy:
26 maj 2022@19:00
2022-05-26T19:00:00+02:00
2022-05-26T19:15:00+02:00
Gdzie:
ALIVE
Kolejowa 12
53-508 Wrocław
Polska
Koszty:
OD 30 PLN
Kyning x Juke Cove x Męty @ ALIVE | Wrocław | Dolnośląskie | Polska
Capricornus Booking, Deaf Snowman Booking oraz Interstellar Smoke Records mają przyjemność zaprosić was na koncert zespołów Juke Cove oraz Kyning.

CO, GDZIE I JAK?
Data: 26 maja, godz. 19:00
Miejsce: ALIVE Wrocław, ul. Kolejowa 12
Bilety: 30 PLN – dostępne na bramce w dniu koncertu
Kyning to pochodzący z Lipska w Niemczech kwartet, w skład którego wchodzą: Hanno (wokal, gitara), Matthias (gitara), Otto (bas) i Nils (perkusja).
Razem łączą stoner z tym, co najlepsze w metalu i heavy rocku.
Matthias i Hanno znali się wcześniej z różnych projektów, w których razem grali. Zespół Kyning powstał w 2018 roku, kiedy spotkali na swojej drodze Nilsa i Otto. Razem stworzyli swój charakterystyczny ton oparty na stonerowych rytmach perkusyjnych i ciężkich riffach doprawionych charakterystycznymi partiami wokalnymi.
W swojej twórczości inspirują się takimi uznanymi markami jak Black Sabbath i Kyuss oraz zespołami z “greckiej szkoły” (1000mods, Naxatras, Planet of Zeus). Znajdziemy w ich muzyce także wpływy progresywnych zespołów, takich jak Dvne, ale także klasycznego thrashu, jak wczesna Metallica i Anvil, a także jeszcze cięższe inspiracje – metalcore i hardcore.
9 kwietnia 2021 Kyning wydali swój debiutancki album „Ān” – wydany przez Interstellar Smoke Records.
Kyning znajdziesz na:
Instagram: https://www.instagram.com/kyning_band
Facebook: https://www.facebook.com/kyning.official/
I KONIECZNIE posłuchaj ich muzyki na Bandcamp: https://kyning.bandcamp.com
Juke Cove to ciężki, alternatywny zespół rockowy z Lipska.
Ich muzyka łączy w sobie elementy hard rocka, doom, stoner, grunge, funk i punk. Prawdziwie psychodeliczny miks.
Zespół został założony w 2018 roku przez trzech pasjonatów groovowych riffów i jammowania. Trio wydało swój pierwszy album w 2019 roku i od tego czasu zagrało wiele koncertów w Niemczech (wspierając m.in. Dopelord, Kavrila, Odd Couple & Wucan). W drugiej połowie 2020 roku Juke Cove nagrał materiał na swój kolejny album „Remedy”. Nowe wydawnictwo zostało zmiksowane i zmasterowane przez Haldora Grunberga, znanego z pracy z zespołami takimi jak Behemoth, Dopelord lub Weedpecker.
Ta współpraca doprowadziła zespół do podpisania kontraktu z Interstellar Smoke Records – wytwórnią płytową specjalizującą się w ciężkich wydawnictwach typu psych/doom/stoner z całego świata. „Remedy” – drugi album Juke Cove to muzyczna opowieść, podróż przez różne czasy, stany i wymiary. „Remedy” został wydany online 5 maja 2021 r. i znalazł się wśród najlepszych albumów heavy undergroundowych w majowym zestawieniu DOOM CHARTS. Wszystkie utwory na Remedy zostały skomponowane i wykonane przez Juke Cove z dwoma gościnnymi występami: Pheli Sommer – solo na klarnecie w „Remedy” – Carla Cerda – słowo mówione na „Adrift”. Okładkę zaprojektowała Julia Färbinger.
MĘTY (Wrocław) – pourazowy zespół wesoło pimpających, zad-_-burzonych bajtli, gwarantujących kompleksowe zarówno oka leczenie, jak i ucha rakteryzowanie okraszone całym zapasem zmartwień zakończonym urwaniem wrzątku.

+ There are no comments

Add yours