Koncert – Zbyszek Adamek & Lucas Flint + gość specjalny: Sienia, Wrocław


Koncert – Zbyszek Adamek & Lucas Flint + gość specjalny: Sienia, Wrocław
Kiedy:
7 maj 2023@19:00
2023-05-07T19:00:00+02:00
2023-05-07T19:15:00+02:00
Gdzie:
Alive
Kolejowa 12
53-508 Wrocław
Polska
Koszty:
od 20 PLN
Kontakt:
ALIVESTAGE
717815661
Koncert - Zbyszek Adamek & Lucas Flint + gość specjalny: Sienia, Wrocław @ Alive | Wrocław | Dolnośląskie | Polska
Zapraszamy na koncert w ramach trasy „The Best Of”. Patronem medialnym wydarzenia jest Wrocławski Portal.
Zbyszek Adamek & Lucas Flint
Krakowsko-łódzki duet muzyczny, tworzący piosenki z gatunku alternatywnego popu z elementami rocka i elektroniki. Panowie w grudniu 2021 roku wydali singiel pt. „Maj”, który w niecały rok od premiery osiągnął ponad milion odtworzeń w serwisach streamingowych i długo okupował pierwsze miejsce playlisty Alternatywna Polska na Spotify. W tym roku Zbyszek i Lucas ponownie łączą siły, by podczas wspólnej ogólnopolskiej trasy koncertowej zaprezentować publiczności swoje największe przeboje. Muzycy wystąpią w duecie, w starannie dobranych lokalizacjach odpowiadających klimatem ich piosenkom oraz kameralnej formule występów. Jeśli w muzyce szukasz chwytliwych melodii oraz ciekawych tekstów w języku polskim, nie możesz przegapić koncertu tej dwójki. Zbyszek Adamek & Lucas Flint – powiew świeżości na polskiej scenie
Zbyszek Adamek
Lucas Flint
Sienia
Baba z pieczary, obecnie wrocławskiej, choć pochodzi z okolic Jeleniej Góry, ściślej mówiąc –z dolnośląskiego Lubomierza.
Raperka, songwriterka, autorka tekstów.
Zaczynała od solowych występów z samą gitarą, później także z looperem, podczas których wykonywała autorskie piosenki. Niektóre z jej utworów zostały nagrodzone i wyróżnione na kilkunastu ogólnopolskich i dwóch międzynarodowych festiwalach piosenki autorskiej.
Od 2021 roku jej twórczość i występy wzbogaca Shoshana Rogala, DJ-ka i multiinstrumentalistka, która za pomocą klawiszy wypełnia występy Sieni wykonywanymi na żywo bogatymi aranżacjami z pogranicza elektroniki. Shoshana odtwarza także autorskie bity, do których Sienia rapuje.
Piosenki Sieni to utwory z dobrymi, dopieszczonymi tekstami. Zawiera w nich między innymi kwestie, które ją bawią, bolą, frustrują i ciekawią, nie stroniąc przy tym od elementów poezji czy też zgrabnego storytellingu zakończonego zaskakującą puentą.
07.05.2023 (niedziela), godz. 19:00 (czyli wejście od 18:00)
KLUB ALIVE
ul. Kolejowa 12 , 53-508 Wrocław
Wstęp:
I PULA: (do 30 kwietnia) – 20 zł
II PULA: (do 6 maja) – 25 zł
Bilety dostępne online pod linkiem:
https://goingapp.pl/wydarzenie/koncert-zbyszek-adamek-lucas-flint-gosc-specjalny-sienia-wroclaw/maj-2023
 
III PULA ( w dniu koncertu na bramce): 30 zł

+ There are no comments

Add yours