KONCERT ODWOŁANY / Charytatywny dla Bartoszka vol 2


Kiedy:
15 Marzec 2020@18:00 – 22:00
2020-03-15T18:00:00+01:00
2020-03-15T22:00:00+01:00
Gdzie:
Kolejowa 12
Wrocław
Polska

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na zaistniałą sytuację w dniach 15-29.03.2020 Klub Muzyczny Alive będzie zamknięty.
Wszystkie koncerty, które miały się odbyć w tych dniach zostaną przełożone na inne terminy, o których poinformujemy Was wkrótce.

 

Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst

 

Hej kochani moi 😍 spotykamy się już drugi raz, aby pomóc Naszemu małemu WOJOWNIKOWI ❤️❤️💪🔥 o mega walecznym serduchu 🤗
Wiem, że i tym razem staniemy na wysokości zadania i dokonamy cudownych rzeczy 💪🔥❤️ a wspomagają NAS i wspaniałe kapele i Patroni medialni ❤️

Bartoszek cierpi na zespół łamliwego chromosomu X, inaczej zespół Martina_Bella lub syndrom FraX. Jest to choroba genetyczna, spowodowana obecnością nadmiernej ilości powtórzeń pewnych nukleotydów w obrębie chromosomu X. Przede wszystkim przejawia się on niepełnosprawnością intelektualną, fizyczną, a tym samym osłabieniem ogólnym organizmu. Wiąże się z tym wiele innych dolegliwości.
Bartosz obecnie wymaga stałej opieki neurologicznej, ortopedycznej, psychiatrycznej, psychologicznej, logopedycznej, pedagogicznej, rehabilitacji ruchowej oraz integracji sensorycznej. Mimo tych wszystkich przeciwności Bartoszek jest bardzo pogodnym dzieckiem, cieszącym się każdą chwilą i czerpiącym z życia najwięcej ile się da na swój własny wyjątkowy sposób. Koszta leczenia i rehabilitacji są kolosalne dlatego każde wsparcie jest dla nas tak bardzo ważne.

https://potrafiepomoc.org.pl/podopieczny/240-609-bartosz-rudzki/

Kapele:
Szyndżyn-Project

Project powstały w nieokreślonym bliżej czasie kilka grubych lat temu. Od poczatku do niedawna projekt byl jednoosobowy ale goszczący u siebie różnych muzyków i różnych ludzi. Muzyka grana jest bardziej metalami różnych ciężkosci. Założeniem jest zabawa muzyką oraz dawanie upustu samowyuczonych umiejetnosci muzycznych założyciela Marka Wojdygi. Od niedawna do skladu dolaczyli Michał Kasprowicz (bebny) oraz Patryk Bialas(bass) grajacy tez w projekcie ich autorstwa Dianna Kross. Na wokal dołączył Marc „Vader” uczestniczący w takim choćby projekcie jak Salceson X. Szyndżyndżyn-Project bedzie rozwijany i w bliskiej przyszlosci grany na żywca oraz moze tez powstanie album.

FP: https://www.facebook.com/szyndzynproject/
YT: https://www.youtube.com/watch?v=38WOY_OrOVE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0K-0Wuf1XO9Kqp-nELBHOhLRGH75Z3aoDlqR3cb4RkbkgO9NOweJPfeqw

Neaghi

Zespół Neaghi powstał w marcu 2018 roku, a w jego skład wchodzą: Lever – wokal
Michał Kaszczyszyn – gitara
Adam Mickiewicz – gitara
Wojbass – bas
Lukas – bębny
Zespół zakończył właśnie prace nad materiałem na debiutancki album, który zostanie zarejestrowany w styczniu/lutym 2020. Wydanie „Whispers of Wings”planowane jest na wiosnę/lato 2020 roku.
Muzycznie Neaghi to mieszanka wielu odmian ciężkiej muzyki z thrash metalem na czele.

FP: https://www.facebook.com/pg/neaghi/about/?ref=page_internal
YT: https://www.youtube.com/watch?v=Sdeg2ZUG-Zg&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0g4BIPIGTlxVNe1_6y2uxNdpEfULawfqz5VD4cYYxEv6VdbVKGgeuPqNc

Playground.51

Jesteśmy grupą muzyków swingujących pomiędzy codziennymi obowiązkami, a tworzeniem dźwięku.

FP: https://www.facebook.com/pg/playground.51/posts/?ref=page_internal
YT: https://www.youtube.com/watch?v=A9xPoZqeIx4&fbclid=IwAR1sMo5dMVRxHioDS0F-knxBUMvuuw3DPim_bcR5VHtKvHUf0K0lBrKDXfI

Earthfall

Zespół został utworzony w Słupsku w 2008 roku przez muzyków nieistniejących już zespołów: Sanctuary of Chaos i Earthfall Done.

Po kilku latach przygotowań i zmianach personalnych mających wpływ na kształt zespołu i muzyki, Earthfall wydał płytę Hope Dies Last w czerwcu 2019.
Od tego czasu zespół koncertuje coraz intensywniej i może poszczycić się zajęciem pierwszych miejsc na Yach Music Festival w Nożynie jak i w konkursie Festiwalu Mocnych Brzmień w Świeciu, na którym również wystąpiliśmy obok uznanych zespołów, takich jak Decapitated, Frontside i Materia.

Obecnie, oprócz występów na żywo, można nas usłyszeć w Metal Live Radio.
Bierzemy również udział w notowaniu Polisz Czart radia WNET i Siarczystej Liście w Black Widow Radio, gdzie możecie oddać na nas swój głos!

Obecnie zespół rozpoczyna jesienno-zimową trasę koncertową 2019/2020, więc do zobaczenia!
Stay tuned!

FP: https://www.facebook.com/pg/EarthfallBand/about/?ref=page_internal
YT: https://www.youtube.com/watch?v=Cyb3wLuGeRI&fbclid=IwAR1t2aiPO38hAFz77Fxz247_4u4NxFz2Vt4UNUOK7wcLMZ3dNcE4DKQnjCs

Patroni Medialni:
Fundacja Potrafię Pomóc
Fundacja „Afirmacja Rozwoju”
Metal Music Attack
MetalSide
Rockmetalnews
Wiara Rocka
Szarpidrut PL
PoliszCzart Polska Audycja

Przybywamy tłumnie, zapraszamy wszystkich znajomych i razem walczymy 🙂

+ There are no comments

Add yours