Fabryka Gruzu / Suchy Pion – WRO / Suchy Pion – ŁDZ


Kiedy:
26 Październik 2019@20:00 – 23:45
2019-10-26T20:00:00+02:00
2019-10-26T23:45:00+02:00
Gdzie:
Kolejowa 12
Wrocław
Polska
Koszty:
10 zł

Obraz może zawierać: tekst

 

Fabryka Gruzu – Wrocławska ekipa grająca muzykę mocno kojarzącą się ze starym dobrym hard rockiem, a także czymś co w latach 80 nazywano po prostu rockiem.
Idea koncertów jest prosta – ma być bez ogródek i z potężną energią.

Dorobili się:
– „Jest jak jest” (EP-ka)
– „Nieważkość” (Maxi singiel)
W maju 2019 półfinał w przeglądzie Antyradia „Antyfest 2019”

Koncert odbędzie się pod hasłem „Nieważkość”.

W ten sposób Fabryka Gruzu chce oficjalnie podzielić się z Wami wypuszczonym w 2019 roku maksi-singlem, na którym znajdują się: tytułowy utwór „Nieważkość”, oraz „Debet” i „Coraz lepszy czas”.

Wydarzenie uświetnią swoimi występami zespoły (i tu ciekawostka:)) SUCHY PION z naszego podwórka czyli Wrocławia i kapela SUCHY PION, która przyjedzie do nas z miasta Łódź. Uwierzcie, oba zespoły graja bardzo ambitnie i na wysokim poziomie muzycznym. Warto przyjść, zobaczyć, usłyszeć a przede wszystkim poczuć tą energię całym sobą.

Zapraszamy wszystkich. Przybywajcie całą zgrają ;).

***

Suchy Pion (Łódź) przed Wami.

Dawid Matuszczak, Łukasz Adamiec i Bartłomiej Baranek: rockowe power trio, tercet bardziej erotyczny niż egzotyczny, ludzie tysięcy talentów – całe szczęście, za muzykę też się wzięliśmy!
Gramy muzykę ciężką i twardą. Nie boimy się trudnych tematów… ale tych łatwych też nie. Inspiracje czerpiemy zewsząd – staroszkolnego rock’n’rolla, brudnego metalu, nowoczesnych mieszanek gatunków muzycznych i oldschoolowych mieszanek gatunków alkoholi.
Obiecujemy Wam piękne kobiety, znane przeboje, świetną zabawę, piekielnie głośną muzykę i niedotrzymywanie obietnic.

***

SUCHY PION (Wrocław) to grupa muzyczno – performatywno – terapeutyczna, powstała na początku XXI wieku jako ideologiczna opozycja mokrego horyzontalizmu. Po szeregu lat scenicznych sukcesów grupa zamknęła pewien rozdział swojej działalności nagraniem płyty o tytule eksportowym Saczy Pajon (2017). Gwałtowny, burzliwy, eruptywno – erozyjny rozwój zespołu w ostatnich latach zaowocował przetasowaniami personalnymi i nagraniem kolejnego albumu sytudyjnego, którego premiera przewidywana jest na wiosnę tego roku. Obszerny repertuar grupy daje nadzieje na kilka kolejnych wydań w najbliższym czasie. Zniuansowany styl muzyki Suchego Pionu dociera do grup aktualnie niewrażliwych na wszelkie formy aktywności kulturalno – oświatowej, poprzez krzewienie punkt – rocka przesiąkniętego ironicznym spojrzeniem na rzeczywistość, pozytywną energią i żywą emocją, co w połączeniu z hipereraktywną choreografią sceniczną porusza świadomością nawet najbardziej wsobne osobniki rodzaju ludzkiego. Dla bliższej charakterystyki należy dodać, że Saczy Pajon to „taki Człowiek, co szybko gra, i na niebie latają ptaki, i wielka rzeka, i anioł stróż i piekło i diabeł”.

***

Bramka 19:00
Start 20:00

***

BILETY 10 zł (dostępne w klubie oraz w dniu koncertu)

+ There are no comments

Add yours