Dead Fest vol. III


Kiedy:
29 Luty 2020@19:00 – 23:45
2020-02-29T19:00:00+01:00
2020-02-29T23:45:00+01:00
Gdzie:
Kolejowa 12
Wrocław
Polska
Koszty:
15 zł / 20 zł

Obraz może zawierać: tekst
Kolejna odsłona death metalowego festiwalu!

WYSTĄPIĄ:
In Demoni (Niemcy)
https://www.facebook.com/InDemoni/

***

Astarot (Leszno)
https://www.facebook.com/ASTAROT666PL/?fref=profile_friend_list&hc_location=profile_browser

Kapela powstała w 2012 roku, w okolicy Leszna z inicjatywy Vica grającego na perkusji, Lauriego zajmującego się gitarą oraz Pawoluna szarpiącego struny basu. Początkowo zespół oscylował w gatunku old school death metal. Nieco po założeniu do zespołu dołączył Banan, który wziął się za pierwsze kwestie wokalne. Po zagraniu pierwszego koncertu skład opuścił Banan a zastąpił go Pawulon, ówczesny basista. Od tego momentu postanowiliśmy grać SLAM BRUTAL DEATH METAL z wpływami GRINDCORA. Co robimy do dziś. Po zagraniu kilkunastu koncertów postanowiliśmy nagrać demo z 3 utworami. Po wydaniu naszego demo nadszedł czas na mini album. Nasz mały twór nazwiemy „Consume your guts” od tytułu jednego z utworów znajdującego się na epce.Po wydaniu pierwszego albumu z kapeli odszedł Pawulon a na jego miejsce wskoczyl przyjaciel oraz wielki fan swin i loszek Pimpas.

***

Porky Vagina (Strzelce Opolskie)
https://www.facebook.com/waginamaciory/

Mistrzowie zatykania kibli, tańców srańców i rozkurwiańców! Tiuriruriru, Tiurirurira. Usłyszycie jeszcze ciepły niczym poranny stolec kawałki z Fecal Disco Party i zatańczycie do największych przebojów by wasza maciora była ucieszona

***

Nexus (Wrocław)
https://www.facebook.com/Nexus2137/

Chłopaki z Wrocławia grający muzykę z pogranicza thrash i death metalu z naleciałościami grindcore’u. W swojej muzyce inspirują się zespołami takimi jak Death, Obituary, Carcass, Cannibal Corpse, Morbid Angel, Cryptopsy.

***

Bramka 18:00
Start 19:00.

BILETY W DNIU KONCERTU 20 ZŁ
PRZEDSPRZEDAŻ W KLUBIE ALIVE 15 ZŁ

+ There are no comments

Add yours