Black&Blonde / acoustic live na ogródku!


Kiedy:
1 Sierpień 2020@19:00 – 22:00
2020-08-01T19:00:00+02:00
2020-08-01T22:00:00+02:00
Gdzie:
Kolejowa 12
Wrocław
Polska
Koszty:
Bez opłat

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie siedzą i w budynku

Black&Blonde
1.08.2020 (sobota)
Start 19:00

WSTĘP FREE!

***

Black&Blonde – akustyczny duet gitarowo-wokalny z dużą dawką pozytywnej energii i humoru. Wykonujemy własne aranżacje znanych polskich i zagranicznych piosenek. Chętnie występujemy w klubach i restauracjach, jak i na imprezach zamkniętych.

O nas:

Ania (Mrs Blonde) – wokalistka, która swój pierwszy kontakt z muzyką miała w Szkole Muzycznej I stopnia, w klasie skrzypiec. Wokalnie uczęszczała do Katowickiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, gdzie prywatnie przez 3 lata uczyła się pod czujnym okiem p. Anny Mikoś. Brała udział w wielu różnych konkursach, festiwalach i przedsięwzięciach muzycznych m.in. zajmując I miejsce w XX Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Greckiej o Grand Prix Festiwalu Piosenki Eleni w 2017 roku, w Zgorzelcu. Śpiewając stara się przekazywać publiczności to co najlepsze, czyli dobre emocje, energię, uśmiech i radość ze wspólnie spędzonego czasu przy wykonywanej muzyce.

Łukasz (Mr Black) w zespole zajmuje się grą na gitarze oraz aranżowaniem piosenek, które podsuwa mu Mrs Blonde ;). Pełni też ważną funkcję kierowcy oraz tragarza cięższego ekwipunku koncertowego Black&Blonde. Z gitarą związany od dwudziestu lat. Zdecydowaną większą część tego czasu poświęcił na samodzielne doskonalenie swojej gry. Brał udział w wielu warsztatach m.in. z Janem Borysewiczem, Krzysztofem Błasiem, czy z gitarzystą Ozziego Osbourne’a – Gusem G. Grał w wielu zespołach, poruszając się stylistycznie od bluesa, poprzez pop, rock, nawet zahaczając o ciężkie granie metalowe. Mówi o sobie, że najpierw jest fanem dobrze zrobionej muzyki, a forma jest dla niego sprawą drugorzędną. Wystąpił na wielu koncertach supportując znane gwiazdy polskiego rocka m.in. T.Love. Na swoim koncie ma kilka płyt dokumentujących jego działania w studio. Obecnie zasila skład wrocławskiego zespołu WINNI, którego piosenki można usłyszeć w radio.

 

+ There are no comments

Add yours