ACE FACE – koncert w Alive!


ACE FACE – koncert w Alive!
Kiedy:
15 wrzesień 2023@20:00
2023-09-15T20:00:00+02:00
2023-09-15T20:15:00+02:00
Gdzie:
Alive
Kolejowa 12
53-508 Wrocław
Polska
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
ALIVESTAGE
717815661
To NOWY – jak najbardziej rockowy band Waldemara ACE Mleczko 🆕🚨
ACE to znany i uznany w środowisku artystycznym wrocławski muzyk, gitarzysta, kompozytor, aranżer, wokalista, producent, tekściarz, który grał lub gra nadal w wielu topowych 🔝🎶 zespołach, zarówno współautorskich (Poerox, Tapir, Obstawa Prezydenta, Vincent, Prawda, Mam Trio, Ace Cover Band, Hendrix Project Trio, Leszek Cichoński & Waldemar Ace Mleczko Blues Rock Duo) – jak i takich, w których wspomagał bandy gościnnie (Łzy, Big Cyc, Banda i Wanda oraz wiele innych). Oficjalny endorser gitar Ibanez 🎸🌟na Polskę.
☑️🔚Nowy skład to następny ruch po ponad dekadzie działalności mocarnego iście zespołu Ace Cover Band, z szerokim repertuarem coverów światowych tuzów mocnego rocka. Po niezliczonej ilości koncertów zarówno plenerowych jak i klubowych, ta formuła już się nieco wyczerpała ✖️✖️✖️
☑️🔜Ace Face będzie kontynuował coverowe tradycje, nadal prezentując przyszłej publiczności numery takich bandów jak min. Pearl Jam, RHCP, Rage Against The Machine , ale przede wszystkim po wielu latach własny program !!!! Czy decyzja była słuszna – musicie przyjść, posłuchać i ocenić sami !!!
👁‍🗨Ace Face to :
✔️Waldemar Ace Mleczko – gitary / wokale
✔️Marek Klimaszewski – wokal / gitara
✔️Marek Kajdrys – perkusja
✔️Jarosław Pawlicki – bas

+ There are no comments

Add yours