Koncert charytatywny zespołu Raz 2 – Tribute to Maanam


Kiedy:
19 Luty 2020@19:00 – 22:00
2020-02-19T19:00:00+01:00
2020-02-19T22:00:00+01:00
Gdzie:
Kolejowa 12
Wrocław
Polska
Koszty:
od 20 zł

Obraz może zawierać: 1 osoba, kapelusz, tekst i zbliżenie

 

Kochany Wrocławiu i cała Drużyno Patrysia! Tyle już dla mnie zrobiliście, mijają tygodnie, miesiące a Wy trwacie przy mnie jak prawdziwi przyjaciele. Chciałbym się jakoś odwdzięczyć.
Na mojej drodze po raz kolejny pojawili się ludzie o ogromnym sercu – zespół Raz 2- Tribute to Maanam. Wspólnie chcielibyśmy zaprosić Was na koncert podczas którego grane będą utworu uwielbianej Kory Jackowskiej.
Wiem ile pracy włożyliście, ile wolnego czasu aby konto mojej zbiórki codziennie się powiększało. Czas by się spotkać, poznać
i razem pobawić po tak ciężkiej pracy 🙂
————————————————
Termin: 19 lutego 2019
Miejsce: Klub ALIVE, ul. Kolejowa 12, 53-508 Wrocław
Godzina: 19:00
Wstęp: cegiełka 20 zł
Organizator: „Wrocław walczy o Krasnala” oraz Raz 2 – Tribute to Maanam
————————————————
Zobaczcie co Was czeka
https://www.youtube.com/watch?v=dMkgOWoN16M
https://www.facebook.com/pg/raz.2.tribute.to.maanam
http://raz-2.pl/
————————————————
Raz 2 – Tribute to Maanam to grupa muzyków i przyjaciół, których połączyła wspólna pasja do muzyki rockowej lat 80 i 90. Choć każdy z nas jest od wielu lat osłuchany z twórczością zespołu, którego piosenki wykonujemy, to Ania, nasza wokalistka rozpaliła muzyczną iskrę, która po dziś dzień płonie w sercach Tomka i Marcina (gitara elektryczna) oraz Sławka i Wojtka (sekcja rytmiczna) do znanych i lubianych utworów Kory i Marka Jackowskiego. Nasi muzycy nie tylko znają i kochają popularne piosenki Maanamu, ale również na co dzień są dobrymi przyjaciółmi, co chyba jest najlepszą gwarancją wspaniałych koncertów.
Zespół porusza serca publiczności grając ze świeżą energią piosenki takie jak: Boskie Buenos, Cykady na Cykladach, Lucciola, O! Nie rób tyle hałasu i wiele innych
Zespoły „Tribute to…” od kilku lat stają się coraz bardziej popularne. Maanam ma jednak pośród nich wyjątkowe miejsce. Tylko tam spotkamy charakterystyczne brzmienie gitary basowej w „Lucciola”. Kto nie poruszy w rytmie nogami słysząc „Nie poganiaj mnie bo tracę oddech”, nie znamy w Polsce dorosłej osoby, która nie zaśpiewa refrenu „Kocham Cię kochanie moje”… Myślę, że również i Ty, nasz drogi internauto, możesz zanucić wiele znanych piosenek Maanamu. Czyż nie mamy racji?
Napiszemy to jednym zdaniem: „Raz 2” – Tribute to Maanam jest gwarancją udanej zabawy! Gramy bardzo dobrze znany i lubiany Maanam z nową energią i radością. Do zobaczenia na koncercie charytatywnym dla Patrysia!!

+ There are no comments

Add yours