THE VETS


Kiedy:
8 Marzec 2019@19:30 – 21:00
2019-03-08T19:30:00+01:00
2019-03-08T21:00:00+01:00
Gdzie:
Kolejowa 12
Wrocław
Polska
Koszty:
Bez opłat

 

THE VETS

W wyniku szeregu zbiegów okoliczności na poczatku roku 2017 Sznyta, Marek i Daniel postanowili wspólnie od czasu do czasu pograć bliżej nie określone dzwięki punkskareggae. Sznyta na zimno opisał to zjawisko jako skinohipy. Nazwa THE VETS to taki „amerykanizm”, chodzi o weteranów. Po dwóch próbach Vetsi zagrali na imprezie charytatywnej w Legnicy, a potem zamknęli się w piwnicy i zaczeli pisać nuty…

Bartek Dolewski – perkusja. Wieloletni uczeń Michała Bednarza, perkusista z zamiłowania. Udziela się w kapelach od reggae po metal, wspierając perkusyjnie i muzycznie wiele różnych projektów.

Arturo Cicatriz (Sznyta) – wokal, gitara, harmonijka. Weteran. Brał czynny udział w pierwszych próbach i zalążku punkowego oblicza legendarnego FORT-u BS (1983). Potem mieszkał i grywał m.in. na Wyspach Brytyjskich. Obecnie także wokal i harmonijka w DOBRA DOBRA.

Damian – klawisze, klarnet. Absolwent szkoły muzycznej w Legnicy. Multiinstrumentalista, pasjonat. Grał w duecie gitarowym PROJEKT FRIQUIS z którym zaliczył kilka koncertów.
Brał udział (jako aktor) w nowatorskim clipie „Love Me” londyńskiej wokalistki ALEKS GALA.

Dimi – saksofony. (ex. TEMPLARIUSZE FJUŻYNU). Gra w wielu projektach natury edukacyjnej, bo taka jest natura studenta Akademii Muzycznej.

Borys – instrumenty perkusyjne, wokal. Weteran. Grał w w latach 80 ub. wieku m.in. w znanej legnicko-jaworskiej nowofalowej formacji BRAMBORY A ZELENINA, a później we wrocławskim RED ROAD.

Marek – bass. Weteran. Współtworzył na początku lat 80. legnicką scenę „niezależną” (m.in. DTV2, TOA, THE GONZALESS, AGNOSTIC MANTRA oraz fanzin EuropaIII). Od lat bass w zimnofalowym THE LESS.

Daniel Wojtek – wokalista. Od młodzieńczych lat „zapaleniec śpiewu”. Wcześniej śpiewający w zespołach SAMO BIAŁKO oraz SAKRA, z którą dał wiele koncertów nie tylko w Polsce.
Ma tez za sobą liczne projekty solowe.

Mariusz Mariusz – gitara. (ex. DESTROYERS, NO MAN’S LAND). Rock’n’roollowiec z krwi i kości, choć ostatnio zdziadziały. Grał w kilku kapelach, licznie koncertując. Ostatnio jego zainteresowania muzyczne skręcają w stronę zdropowanej gitary akustycznej, choć mocne brzmienia wciąż są w sercu. Ska to eksperymet, zobaczymy co przyniesie.

******************************************************************************

Start 19:30

WJAZD FREE

******************************************************************************

+ There are no comments

Add yours