Płonąca owocówka na Czerwonym Dywanie


Kiedy:
29 Marzec 2019@20:00 – 23:30
2019-03-29T20:00:00+01:00
2019-03-29T23:30:00+01:00
Gdzie:
Kolejowa 12
Wrocław
Polska
Koszty:
Bez opłat

Obraz może zawierać: 5 osób, uśmiechnięci ludzie, broda

Red Dywan; zespół grający covery muzyki rockowej i popowej w energetyzujących aranżacjach .Gitara ,bębny ,bass i dwie charyzmatyczne wokalistki. Red dywan jest moc 💪 jest udana impreza.

FACEBOOK:
https://www.facebook.com/redywan.band/

******************************************************************************

Owocówki
„Gramy szybko, bo żywot nasz krótki” – taki slogan wydawał się dobry dla garażowego zespołu, który chciał grać głośno i szybko. Ale szybko nie dlatego, że nowa fala alternatywy punka – ale dlatego, że w naszym wieku (zanim dołączyła młodzież) nie ma już na nic czasu.
Przewidując, z niewielkiego doświadczenia, i kusząc los – nie wierzyliśmy, że ten muzyczny zryw potrwa dłużej niż kilka prób i jeden koncert. Teraz mamy nadzieję, że los lubi być przekorny.
Lubię nazwy z grą słów. Tu miała być “The Fruit Flies” z logiem wiśni czy gruszki ze skrzydełkami, ewentualnie śmigłem z listków czy plecakiem odrzutowym (jak się później okazało coś takiego miało “Truskawkowe studio”). Ale potem uświadomiłem sobie, że nazwa musi być po polsku i… klops!
Dziedzina insektów (pomimo swej powszechności → “Najliczniejsza grupa zwierząt”) wzięła się z tradycyjnej opowieści jak to John miał wizję “man in a flaming pie” (John albo jego kolega Stu) i – nawiązując do The Crickets – wymyślił The Beetles, ale przez “ea”. Już kiedyś – słysząc na międzynarodowych festiwalach – jakie spikerzy mają problemy z obcojęzycznymi nazwami, zaproponowałem, pokrewną nazwę: Chrząszcze (ukłony od Brzęczyszczykiewicza 🙂

FACEBOOK:
https://www.facebook.com/owocowki/

******************************************************************************

Start 20:00
WJAZD FREE

******************************************************************************

+ There are no comments

Add yours