Kndnstr / Resumé / Winderstand Der Dinge / Helikoptery


Kiedy:
22 Luty 2019@20:00 – 23:45
2019-02-22T20:00:00+01:00
2019-02-22T23:45:00+01:00
Gdzie:
Kolejowa 12
Wrocław
Polska
Koszty:
15 zł

Obraz może zawierać: tekst

 

KNDNSTR (wymowa: Kondensator) to electroclashowy zespół pochodzacy z Wrocławia i z Lipska (Niemcy). Ich pierwsza EPka ukazała się w listopadzie 2017. Z utworami „chuck” i „Movie” dostali się na listę przebojów studenckiego radia RadioSfera, a kawałek „Sunrise” trafił na listę radia Campus z St. Pölten. Gazeta Leipziger Volkszeitung pisze o zespole: „urzekający, elegancki, a z drugiej strony do tańca”. Magazyn Blitz z Lipska: Nowa EPka KNDNSTR uderza celnie, ich chwytliwe połączenie starego, dobrego, niemieckiego electropunka i brytyjskiego metalu potrafi skopać tyłki. Cały występ KNDNSTR całkowicie nadaje się niezłe party, a kolesię sa przy tym łebscy.”

———————————–
Resumé to wysoko energetyczny Rock’n’Rollowy zespół z Pragi (Czechy) utworzony w 2013 roku. Zespół dał już ponad 250 koncertów, nagrał z dziesięć clipów video i wydał dwie płyty. Zobaczcie więcej na www.resumemusic.cz lub na koncertach. Dobrej zabawy!

—————————————-
Winderstand Der Dinge to trzech gości z Lipska (Niemcy). Grają dla grania i uwielbiają napić się parę drinków z publicznością przed, podczas i tez po występie. Ich muzyka to mieszanka NDW (Neue Deutche Welle z lat 80-tych), kraut rocka, punk rocka i czegoś jeszcze. Istnieją od pięciu lat i własnie wydali płytę „WIDERSTAND DER DINGE und der große zottelige Hund”, którą można nabyć na ich koncertach. Tych trzech facetów po prostu przynosi radość!
https://www.facebook.com/widerstandderdinge/

——————————————
Helikoptery grają ze sobą od jesieni 2016. Maja na koncie występy we Wrocławiu, w Niemczech (Lipsk, Drezno), w Czechach (Praga). To doświadczeni muzycy poprzednio (lub równolegle) występujący w takich zespołach jak Neurokompania, Zdrowa Woda, Evidence Based Medicine. Właśnie nagrywają płytę. Muzyka to mocny, brudny rock’n’roll, przyprawiony grundgem, alternatywą. Dużym atutem i magnesem jest wokalista Kuba Pander – sceniczne zwierzę, które swoim zachowaniem na scenie czaruje i prokuruje niespodziewane sytuacje.
https://www.facebook.com/hellikoptery/

*****************************************************************************

Bramka 19:00
Start 20:00

*****************************************************************************
BILETY 15 zł

*****************************************************************************

+ There are no comments

Add yours