Kirszenbaum + Francis Tuan


Kiedy:
1 Czerwiec 2019@21:00 – 22:00
2019-06-01T21:00:00+02:00
2019-06-01T22:00:00+02:00
Gdzie:
Kolejowa 12
Wrocław
Polska
Koszty:
15/20 zł

Znalezione obrazy dla zapytania kirszenbaum

 

KIRSZENBAUM jest jak Wyspiański na mefedronie. Krakowski duet ożywia postfolkowe zgliszcza, wyznacza im świeże kierunki i wrzuca prosto na loopery, ze słowiańskim przytupem łącząc Toma Waitsa i Junip w melancholijną, intertekstualną karuzelę.

Debiutujący w 2019 roku albumem „Stypa komedianta” artyści wielokrotnie pojawiali się na antenach Radia Kraków oraz Dwójki, Czwórki i Trójki Polskiego Radia, wzięli udział w Festiwalu Folkowisko, Letniej Akademii Filmowej i Green Zoo Festival, zwyciężyli w konkursie Festiwalu Synestezje 2017, zostali laureatami Konkursu Muzyki Folkowej „Nowa Tradycja” 2018 oraz Festiwalu FAMA 2018, wystąpili na scenie Studia Koncertowego Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego, otwierali koncerty takich artystów jak Fisz Emade Tworzywo, kanadyjski projekt Yamantaka//Sonic Titan czy Kapela Ze Wsi Warszawa oraz zagrali kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce i na Słowacji.

YOUTUBE: youtube.com/c/kirszenbaum
SPOTIFY: open.spotify.com/artist/3vWL2MmOBNpJAP2tw1TLQw
FACEBOOK: fb.com/kirszenbaum
BANDCAMP: kirszenbaum.bandcamp.com
INSTAGRAM: instagram.com/kirszenkirszen

 

*******************************************************************************************************************************************

FRANCIS TUAN ma polsko-wietnamskie korzenie. Wyraźnie słychać to w piosenkach zderzających elektryczny, niezależny pop z orientalnymi brzmieniami, które stanowią charakterystyczną cechę jego stylu. Francis śpiewa o podróżach w głąb duszy, akompaniując sobie na gitarze, syntezatorze i etnicznych cudach z Wietnamu. Towarzyszy mu energiczna sekcja rytmiczna – tańcząca na basie Ajda Wyglądacz oraz Paweł Drygas, reżyser perkusji i sampli. Ta oryginalna mikstura została doceniona przez słuchaczy debiutanckie EP „Poems” (2017), a także przez widzów festiwali, takich jak np. Open’er Festival, Halfway Festival, Slot Art Festival, czy Opole Songwriters Festival. Utwory Francisa były również wielokrotnie prezentowane na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia oraz innych stacji radiowych. Razem z zespołem szykuje obecnie swoją pierwszą płytę długogrającą, która ukaże się jesienią tego roku.

 

YOUTUBE: youtube.com/channel/UCLRAEm_GCg2OB-cziIqlVcg
SPOTIFY: open.spotify.com/artist/5PzvaiUHgc2Y40zVzBkmfi
FACEBOOK: fb.com/francistuanmusic
BANDCAMP: francistuan.bandcamp.com
INSTAGRAM: instagram.com/francis_tuan/

________________________________________________________

Bramka 20:00
Start 21:00

******************************************************************************
BILETY
15 zł – przedsprzedaż (dostępne w klubie)
20 zł – w dniu koncertu

******************************************************************************

+ There are no comments

Add yours