GOMOR / AIESTRIKE/ SYNAPSA


Kiedy:
2 Luty 2019@20:00 – 23:30
2019-02-02T20:00:00+01:00
2019-02-02T23:30:00+01:00
Gdzie:
Kolejowa 12
Wrocław
Polska
Koszty:
20/30 zł

 

Jeśli słuchasz Motörhead to musisz posłuchać GOMOR-a !!!

Zespół GOMOR powstał w 1988 roku w Poznaniu z inicjatywy ówczesnych technicznych Turbo & Wolf Spider i zadebiutował udanym i szokującym występem na Metalmanii 89′. Z tego też okresu pochodzą pierwsze nagrania tego zespołu wydane przez Metal Mind Productions na składance Metalmania 89′.
Po wielu latach zawieszenia Popcorn (Acid Drinkers) i Compass (Syndicate,RH Blue) na jednej z wielu imprez postanowili reaktywować GOMOR, co zaowocowało w 2012 r. nagraniem albumu ” Apocalyptic Rise” który zawiera 11 ostrych i dynamicznych metalowo-rock’n’rollo’wych kompozycji w nurcie muzycznym a’la Motörhead.
Album został bardzo dobrze przyjęty przez media i słuchaczy,a Gomor został okrzyknięty mianem „polskiego Motörhead”,głównie jest to zasługa wokalu Compassa który do złudzenia wpasowuje się w stylistykę śp.Lemmyego. Muzyka Gomor opiera się na najlepszych wzorcach wielu klasyków tego gatunku, jednak podobieństwo do twórczości legendarnego Motörhead jest niezaprzeczalne. Obecnie GOMOR gra w zmienionym składzie kontynuując i tworząc heavy rockowe dzieło z wykopem miażdżącym i wgniatającym w ziemię brzmieniem.

Skład:
Compass – voc ***
Maciej Jahnz (ex Flapjack) – lead guitar ***
Maciej ŻUK Żebrowski (ex Sweet Noise) – bass guitar ***
Marek GOORAL Górecki – guitar ***
Jarosław Szczeciński – drums ***

*********************************************************************

Airstrike: Thrashmetalowy skład legnicko-wrocławski, założony w 2014. roku. Czwórka fanów ciężkich brzmień tworzących utwory o sążnych riffach, przyprawionych autorskimi tekstami. Każdy z nich gra wiele lat, słucha różnych podgatunków rocka i metalu (i nie tylko), co wpływa na ostateczne brzmienie zespołu. Na koncie nagrane demo, a w niedalekich planach longplay. Mieli okazję grać koncerty z m.in. KAT&Roman Kostrzewski, NeuOberschlesien.

 

*********************************************************************

 

SYNAPSA (Wrocław)

Początki wrocławskiego zespołu SYNAPSA sięgają 2007 roku. Muzyka, którą wykonuje zespół oscyluje w klimatach metalowych. Pierwszym albumem, który wydała SYNAPSA są „Cienie”(2008). Singlem promującym to wydawnictwo był „Ogień”. W 2013 roku swoją premierę ma EP2013. W ramach trasy promującej to wydawnictwo udało się zagrać mnóstwo koncertów w Polsce oraz poza jej granicami. Utwory SYNAPSY emitowane były wielokrotnie na antenie Radia Wrocław, Dolnośląskiego Radia czy Radia LUZ.

W 2015 roku SYNAPSA nawiązuje współpracę z wytwórnią LUNA Music Polska i wchodzi ponownie do studia w celu nagrania nowego albumu. W październiku płyta pt. „Confession” ma swoją premierę i trafia na półki sklepów muzycznych w całym kraju,a 09.10.2015 roku rozpoczyna się ogólnopolska trasa koncertowa promująca nowe wydawnictwo – „CONFESSION TOUR”

Płyta „Confession” stanowi kompozycja ciężkich metalowych brzmień,które zwieńczone są energicznymi partiami wokalnymi.

www.facebook.com/synapsaband
www.synapsa.band.pl
www.youtube.com/synapsaband

 

*********************************************************************

 

Bramka 19:00

Start 20:00

+ There are no comments

Add yours