Delayed Schedules + Touch of Evil


Kiedy:
14 Czerwiec 2018@20:00 – 22:00
2018-06-14T20:00:00+02:00
2018-06-14T22:00:00+02:00
Gdzie:
Kolejowa 12
Wrocław
Polska
Koszty:
TBA

 

Serdecznie zapraszamy na koncert zespołów Delayed Schedules i Touch of Evil! 🙂

Delayed Schedules to dynamiczna i emocjonalna muzyka instrumentalna oparta na trzech żywych instrumentach i odważnym wykorzystaniu efektów gitarowych. Twórczość Delayed Schedules to „Instrumental Storytelling”, gdzie kluczem jest opowieść, którą słyszy się w każdym utworze. Historie opowiadane przez Delayed Schedules wciągają od pierwszych dźwięków, zaciekawiają, zabierają w kolejne rozdziały i zwroty w akcji, tworząc między muzyką, a słuchaczem niesamowitą więź.

Delayed Schedules promuje debiutancki album „SUPERPOWERS” na którym znalazło się 8 utworów. Muzyka zespołu dostępna jest na kluczowych platformach streamingowych takich jak Spotify czy Deezer jak również na YouTube.

CAŁY ALBUM –> Spotify: http://spoti.fi/2BJCsXI

WYBRANY KAWAŁEK –> YouTube http://bit.ly/2gOi6FN

SOUNDCLOUD –> https://soundcloud.com/delayedschedules

FACEBOOK –> https://web.facebook.com/DelayedSchedules/

______________________________________________________

Touch of Evil wzięło swoją nazwę z niezłomnego przekonania jego członków, że kontakt z ich muzyką będzie dla widzów bezpośrednią transmisją z duszy szatana. Od słów do czynów zespół przeszedł jednak krętą ścieżką wiodącą przez funkowo-klasyczne linie basowe, perkusję działającą na zarówno na zmysł słuchu jak i wzroku oraz gitarę elektryczną, która prawie nigdy nie przestaje grać. Na całość nakłada się nakreślona spracowanymi rękoma warstwa liryczna. Ktoś kiedyś powiedział o nich, że są trochę jak wczesny Jack White, ale byli też tacy, którzy widzą w tym zespole Black Sabbath grające covery Black Keysów (why?!). Jeśli nie chcesz dać sobie wmówić co jest białe, a co czarne, musisz zobaczyć Touch of Evil na żywo.

FACEBOOK:
https://web.facebook.com/TouchOfEvilOfficial/

POSŁUCHAJCIE:
https://www.youtube.com/watch?v=TmYWi2xC8ZA

______________________________________________________

14.06.2018r. Klub Muzyczny ALIVE, ul. Kolejowa 12
DELAYED SCHEDULES
TOUCH OF EVIL
Bramka 19:00
Start: 20:00

BILETY: tba

+ There are no comments

Add yours