Cronica + Derwana + Skøv


Kiedy:
26 Maj 2018@20:00 – 23:45
2018-05-26T20:00:00+02:00
2018-05-26T23:45:00+02:00
Gdzie:
Kolejowa 12
Wrocław
Polska
Koszty:
15 zł

 

Już 26 maja zapraszamy do Klubu ALIVE na wyjątkowy koncert!

Wystąpią:

Cronica (Folk Metal – Jaworzno)
Zespół folk metalowy założony w 2014 roku. Nasza muzyka nie krąży jednak tylko i wyłącznie wokół jednego gatunku: folku. Jest swoistą mieszanką różnych stylów charakteryzujących poszczególne regiony. Cronica to siedem osób wnoszących do zespołu swoje indywidualne odczucie folkloru przez co muzyka, którą tworzymy nie jest sztampowa i zestawia ze sobą często bardzo różnorodne odmiany melodii wywodzących się z tradycji ludowych. Zespół łączy ciężkie gitarowe brzmienia z instrumentami oddającymi klimat średniowiecznych ballad, żeglarskich pieśni, powieści, podań, legend i innych utworów ludowych.
https://web.facebook.com/cronicaPL


Derwana (Rock Słowiański – Warszawa)
Rock słowiański- pełen tajemnic, nieodkrytych lądów ,baśni i nieznanych jeszcze historii. Podróż do starych i najbardziej magicznych miejsc. Mocny wokal,bogate instrumentarium, skrzypce,flety, akordeon, niezwyczajne klimaty.Dzikość i natura.
https://web.facebook.com/Derwana.official

Skøv (Black’n’roll – Wrocław)
Skøv to Wrocławski, punk metalowy zespół reprezentujący, zdobywającą coraz większą popularność w Skandynawii, odmianę tej muzyki nazywaną potocznie black’n’roll. Zapadające w pamięci punkowe riffy przeplatają się tu z blackmetalowymi wokalami tworząc ciekawą mieszankę, mało eksploatowanego w naszym kraju nurtu. W te
kstach poruszana jest tematyka mizantropii i poczucia wyobcowania. W skład zespołu wchodzi pięć osób – dwóch gitarzystów Mateusz Bajan i Wojciech Węgrzyn, basista – Piotr Bolek, Wokalista – Marcin Niewiadomski i perkusista – Michał Godzisz.
https://web.facebook.com/skov.poland

 

 

 

Cena biletu: 15 zł

Start: 20:00
Bramka 19:00

Serdecznie zapraszamy!

+ There are no comments

Add yours