Kiedy:
5 Grudzień 2018@20:00 – 23:45
2018-12-05T20:00:00+01:00
2018-12-05T23:45:00+01:00
Gdzie:
Kolejowa 12
Wrocław
Polska
Koszty:
10 zł

 

Panie i Panowie, Chłopcy i Dziewczęta,
Chcemy was zaprosić na najlepsze mikołajki w mieście! Dlaczego najlepsze? Dlatego, że w ten dzień Święty Mikołaj ożyje w każdym z Was! Damy Wam niesamowitą okazję, żeby postawić się w jego skórze i obdarować tych, którzy najbardziej tego potrzebują. Środowy wieczór możecie spędzić na CHARYTATYWNYCH MIKOŁAJKACH FUNDACJI W ZWIĄZKU Z RAKIEM!
Ale do rzeczy:
Już od godziny 20:00 w klubie Alive czekać na was będą wspaniałe atrakcje. Zacznijcie poszerzać swoją wiedzę na temat nowotworów, bo czekać na was będzie PUBQUIZ! Zbierajcie ekipy i skorzystajcie z okazji – TO NIE JEST ZWYKŁY PUBQUIZ! Oprócz super zabawy, czekać na was będzie garść wiedzy potrzebnej do codziennego życia w zdrowiu.
TO NIE KONIEC!
Na uczestników zabawy czekają nagrody!! Jeśli chcecie zgarnąć kilka voucherów (na razie nie zdradzimy jakich) wpadajcie i grajcie!
Czas w klubie umili wam muzyka, a grać dla was będzie nowopowstały zespół RAFAELLO, w składzie:
Wokal: Zuzanna Boczkowska
Gitara Akustyczna: Przemek Dubikowski
Gitara Elektryczna: Kacper Kulpiński
A jakie to będzie dopełnienie dla klimatu klubu – mmmmm przekonajcie się sami!
Jedyne co musicie to przyjść, dobrze się bawić, no i…. OŻYWIĆ MIKOŁAJA!
Jak to zrobić?
Wstęp do klubu – 10 zł, a cała uzbierana suma będzie przeznaczona na naszych podopiecznych! Każdy z was może dorzucić od siebie taką cegiełkę, która być może uratuje komuś życie? No i co? Prawda, że proste? A ile może sprawić frajdy!

Zapraszamy! Bawcie się pomagając ♥

+ There are no comments

Add yours