Overflow + The Breakdown


Kiedy:
15 Listopad 2018@20:00 – 23:30
2018-11-15T20:00:00+01:00
2018-11-15T23:30:00+01:00
Gdzie:
Kolejowa 12
Wrocław
Koszty:
tba

Zapraszamy na pierwszą wspólną trasę zespołów Overflow i The Breakdown. Na każdym koncercie wspierać nas będą lokalne zespoły, więc gwarantowana jest solidna dawka ciężkiego i melodyjnego grania oraz świetna zabawa.
Musicie tam być !!!

Line-up:
TBA

O Zespołach:

Overflow:
Overflow, czyli dawka czystego metalu z domieszką adrenaliny i dobrej zabawy! Dla grupy najważniejsza jest zabawa muzyką, wyrażenie tego co czują oraz przekazanie swojej energii publiczności, która z roku na rok staje się coraz większa.
Zespół powstawał bardzo powoli. Jego początki sięgają 2013 roku, wtedy w głowie frontmana grupy Aksela Ostrowskiego (wokal, gitara rytmiczna) powstał pomysł, lecz dopiero w 2016 po 3 latach szukania odpowiedniego składu Overflow stało się oficjalnie zespołem, a to wszystko dzięki Filipowi Potyrale (gitara prowadząca) oraz Patrykowi Więskowi (gitara basowa), a od 2018 roku Nikoli Hajnas (perkusja). We wrześniu 2016 roku zagrał pierwszy koncert i od tego czasu regularnie koncertuje oraz szlifuje i pracuje nad materiałem na swoje pierwsze wydawnictwo, które zbliża się wielkimi krokami !
Aktualny skład:
Aksel Ostrowski – wokal/gitara rytmiczna
Filip Potyrała – gitara prowadząca
Patryk Więsek – bass
Nikola Hajnas – perkusja
https://www.facebook.com/OverflowBandOfficial/

The Breakdown:
Zespół gra szeroko pojętego rocka, jednak nie jest to rock w czystej postaci.Można tu usłyszeć inspiracje takimi zespołami/osobistościami jak Adam Gontier, Chester Bennington, ale także Stone Sour, Nickelback, czy Jerry Cantrell. Innymi słowy wypadkowa różnych gatunków rocka, który tworzy niepowtarzalne brzmienie Breakdown skupiające się w głównej mierze na miłości do muzyki i chęci niesienia czegoś więcej poza samą melodią.
Mateusz Dzioba – Gitara Rytmiczna/Wokal
Zbigniew Liśkiewicz – Gitara Solowa
Piotr Zych – Gitara Basowa
Szymon Łastowski – Perkusja
https://www.facebook.com/pg/TheBreakdownBand/

 

WJAZD: tba

+ There are no comments

Add yours